Mokėjimo būdai

Per Paysera mokėjimo sistemą galėsite pasirinkti visus Lietuvos bankus (tokius kaip Luminor, SEB, Swedbank ir kitus) bei apmokėti banko kortele. Tai saugi, nuo 2004 m. veikianti mokėjimo sistema, kai apmokėjimas yra įskaitomas iš karto.

Kredito kortele: Visa, Mastercard.

Per Paysera mokėjimo sistemą, galėsite pasirinkti šiuos saugius atsiskaitymo būdus: 

Mokėjimo būdai

Norint apmokėti pristatymo metu, prašome su mumis susisiekti el. paštu balduzeme@gmail.com (nurodyti savo adresą ir kokia prekė domina) - dauguma baldų komplektų yra itin didelių matmenų, ne visos kurjerių tarnybos priimančius apmokėjimus pristatymo metu veža tokių didelių matmenų siuntas - mes turime įvertinti ar yra galimybė Jūsų pasirinktą baldų komplektą pristatyti su apmokėjimu pristatymo metu.  Daugumą baldų komplektų galime pristatyti atsiskaitant pristatymo metu Kauno, Marijampolės, Alytaus, dalyje Vilniaus apskričių - susisiekite su mumis el. paštu, parašydami savo adresą ir mes Jums atsakysime.  

Pasirinkus apmokėjimą pristatymo metu pristatymas kainuos 19,99 €.

Pirkimas apmokant 3 dalimis: per Paysera mokėjimo sistemą, pasirinkite mokėjimo būdą "Moki 3" ir sumokėkite už prekę 3 dalimis.

Pirkimas išsimokėtinai: perkant prekių už daugiau kaip 100 € galite pasirinkti mokėjimą išsimokėtinai: pasirinkite mokėjimą per Paysera mokėjimo sistemą, tada pasirinkite General Financing mokėjimo būdą. Šiame žingsnyje taip pat galėsite apskaičiuoti galimas įmokas, palūkanas ir pan.