Mokėjimo būdai

Per Paysera mokėjimo sistemą galėsite pasirinkti visus Lietuvos bankus (tokius kaip Luminor, SEB, Swedbank ir kitus) bei apmokėti banko kortele. Tai saugi, nuo 2004 m. veikianti mokėjimo sistema, kai apmokėjimas yra įskaitomas iš karto.

Kredito kortele: Visa, Mastercard.

Per Paysera mokėjimo sistemą, galėsite pasirinkti šiuos saugius atsiskaitymo būdus: 

Mokėjimo būdai

Apmokėjimas pristatymo metu grynais pinigais arba kortele kurjeriui. Pandemijos metu kurjeriai pristatymo metu gali priimti mokėjimus tik kortele. Pasirinkus šį mokėjimo būdą taikomas 19,99 € pristatymo ir pinigų surinkimo mokestis.

Norint apmokėti pristatymo metu prašome rinktis siuntimą, kurio kaina 19,99 Eur - tai yra siuntimo ir pinigų priėmimo pristatymo metu mokestis.
Apmokėti pristatymo metu galima tik perkant už 300 Eur ir daugiau.
Jeigu pasirinksite apmokėjimą pristatymo metu, tačiau nepasirinksite siuntimo 9,99Eur, prie Jūsų užsakymo šis mokestis bus priskaičiuotas pristatymo metu.

Pirkimas išsimokėtinai: perkant prekių už daugiau kaip 100 € galite pasirinkti mokėjimą išsimokėtinai: pasirinkite mokėjimą per Paysera mokėjimo sistemą, tada pasirinkite General Financing mokėjimo būdą. Šiame žingsnyje taip pat galėsite apskaičiuoti galimas įmokas, palūkanas ir pan.